KOSZTY INWESTYCJI


Nie jesteśmy najtańsi, ale jesteśmy najlepsi!

Na wszystkie urządzania producent daje 10 lat gwarancji!


Koszty zakupu i instalacji urządzeń do ogrzewania podczerwienią Redwell są zależne od kilku czynników. Największy wpływ ma metraż oraz klasa energetyczna lokalu. Ważną kwestią dla skuteczności ogrzewania Redwell i zadowolenia jego użytkowników jest odpowiedni dobór mocy urządzeń oraz ich właściwe umieszczenie w obiekcie.

Przybliżone koszty zakupu systemu Redwell, obrazują poniższe przykłady:

  • Mieszkanie/dom/pomieszczenia biurowe o pow. 50 m2:

    - całkowita moc potrzebnych urządzeń 2,5 - 2,7 kW
    - łączny koszt zakupu urządzeń 10 - 11 tys. zł.


  • Mieszkanie/dom/pomieszczenia biurowe o pow. 100 m2:

    - całkowita moc potrzebnych urządzeń 5,0 – 5,5 kW
    - łączny koszt zakupu urządzeń 19 - 20 tys. zł.


Dodatkowym, niezbędnym elementem ekonomicznego działania systemu Redwell są sterowniki z czujnikiem temperatury. W celu uzyskania pełnej swobody w zarządzaniu ogrzewaniem, zasadne jest stosowanie sterowników osobno dla każdego pomieszczenia. W zależności od sposobu użytkowania pomieszczeń i preferencji użytkownika mogą to być modele z programowaniem tygodniowym, przewodowe lub bezprzewodowe, a także z możliwością sterowania przez aplikację w smartfonie.

Montaż paneli i innych urządzeń Redwell jest łatwy i szybki. Każde opakowanie z panelami zawiera śruby wraz z kołkami rozporowymi, specjalny klucz do ich przykręcania oraz szablon do oznaczenia otworów. W najprostszej opcji wystarczy powiesić panel i włożyć wtyczkę do gniazdka. Zalecamy zastosowanie sterownika gniazdkowego.
UWAGA! Wszystkie urządzenia zasilane są prądem o napięciu 230 V.
Najmniejszy panel ma 250 W, a największy 1600 W.

Instalacja systemu Redwell jest o wiele prostsza i tańsza w porównaniu do skomplikowanego i kosztownego systemu ogrzewania centralnego. Warto zaznaczyć, że w przypadku ogrzewania gazem potrzebny jest projekt instalacji gazowej, przyłącze gazowe, komin ze specjalnym wkładem, rury, złączki, zawory, grzejniki, kotłownia z kotłem i niezbędną automatyką, inspekcja nadzoru budowlanego oraz montaż wykonywany przez uprawnionych instalatorów.

Jeżeli porównamy powyższe koszty to widać ewidentne oszczędności z wyboru systemu Redwell.

Trzeba pamiętać, że rezygnując z ogrzewania węglowego na rzecz elektrycznego ogrzewania podczerwienią Redwell, możemy otrzymać dofinansowanie. Istnieje szereg programów lokalnych w tym zakresie. Szczegółowe informacje można uzyskać w lokalnym Urzędzie Miejskim lub Gminnym.

Jeżeli chcesz poznać bezpłatnie koszt inwestycji, skontaktuj się z nami:

ⓒ COPYRIGHT 2018. REDWELL MANUFAKTUR GMBH. WEBSITE MADE BY LITTLE LLAMA STUDIO.