TYPY OBIEKTÓW

Domy jednorodzinne i nowoczesne apartamentyOgrzewanie podczerwienią Redwell jest świetnym sposobem na główne ogrzewanie w domach jednorodzinnych oraz apartamentach. Na podstawie projektu przekazanego przez klienta, przygotujemy ofertę wraz z zapotrzebowaniem mocy poszczególnych urządzeń oraz zasugerujemy rozmieszczenie paneli w całym domu.

Stare kamieniceProblem ogrzewania starych kamienic jest powszechnie znany. Ocieplenie ścian zewnętrznych oraz rozprowadzenie instalacji grzewczych jest często niemożliwe ze względu na zabytkowy charakter budynków . Dodatkowym utrudnieniem w zabytkowych budowlach są wysokie pomieszczenia , w których ogrzewanie konwekcyjne jest nieekonomiczne ponieważ ciepłe powietrze gromadzi się wysoko przy suficie . Zupełnie inaczej jest podczas ogrzewania podczerwienią urządzeniami Redwell , które ogrzewają przede wszystkim materię ( ściany, sufity ). Ceglane , kamienne mury w starych kamienicach bardzo dobrze akumulują ciepło ,a następnie oddają je do pomieszczenia . W ten sposób wspomagają ogrzewanie i stają się częścią systemu Redwell, którego efektywność wynika z tego , że ogrzewa to co najważniejsze , czyli otaczającą materię .Warto zastosować nasz system ogrzewania , ponieważ jego instalacja jest prosta i nie powoduje ingerencji w architekturę budynku.

Obiekty użytkoweObiekty biurowe wymagają zapewnienia pracownikom komfortu cieplnego w miejscu pracy. Idealnym rozwiązaniem do wnętrz biurowych są specjalne panele modułowe , dopasowane rozmiarem do systemów sufitów podwieszanych. Panele Redwell dają dodatkowo możliwość ogrzewania wyznaczonych stref w tym samym pomieszczeniu . W restauracjach , salach bankietowych i sklepach czyli wszędzie tam gdzie pomieszczenia mają powyżej 3,5m wysokości , szczególnie polecamy wiszące Dyski. Salony fryzjerskie, gdzie w powietrzu krąży olbrzymia ilość drobnoustrojów, powinny być ogrzewane wyłącznie podczerwienią (nie powoduje cyrkulacji powietrza). Odpowiednio dobrana grafika na panelach Redwell spowoduje, że ogrzewanie będzie jednocześnie wystrojem wnętrz w salonach kosmetycznych, gabinetach lekarskich i rehabilitacyjnych.

Obiekty zabytkoweDużym utrudnieniem w ogrzewaniu zabytkowych budowli są wysokie pomieszczenia , w których ogrzewanie konwekcyjne jest nieekonomiczne ponieważ ciepłe powietrze gromadzi się wysoko przy suficie . Zupełnie inaczej jest podczas ogrzewania podczerwienią urządzeniami Redwell , które ogrzewają przede wszystkim materię ( ściany, sufity ). System Redwell idealnie nadaje się do bezinwazyjnego montażu we wszelkiego rodzaju obiektach zabytkowych. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że w starych budowlach często występują problemy z wilgocią. Ogrzewanie podczerwienią Redwell skutecznie radzi sobie w takich sytuacjach.

Obiekty wielkokubaturoweW ofercie produktów Redwell posiadamy specjalną serię urządzeń do dużych kubatur. Produkty serii Infrasmile łączą w sobie możliwości ogrzewania wraz z oświetleniem. Urządzenie 2IN1 otrzymało międzynarodową nagrodę Red Dot .

Ogrzewanie podczerwienią Redwell można zastosować w większości typów obiektów. Obecnie w Europie zamontowane są setki tysięcy urządzeń Redwell. Jeśli macie Państwo wątpliwości, czy ten system sprawdzi się w danej inwestycji zapraszamy do kontaktu i skorzystania z doświadczeń Redwell.

ZOBACZ NASZE PRODUKTY

ⓒ COPYRIGHT 2018. REDWELL MANUFAKTUR GMBH. WEBSITE MADE BY LITTLE LLAMA STUDIO.